لوازم آرايشي و بهداشتي، همراه زيبايي شما
فروشگاه اينترنتي مو تن رو، مجموعه ي كاملي از بهترين برندهاي لوازم آرايشي و بهداشتي در سراسر جهان را فراهم آورده تا نياز يكايك شما براي خريد اينترنتي لوازم آرايشي و بهداشتي را برآورده نمايد.

هر خانمي از زيباتر شدن لذت مي‌برد و دوست دارد هميشه بهترين ظاهر را داشته باشد. اما به چه قيمتي؟ حاضر هستيد از هر گونه لوازم آرايشي استفاده كنيد؟ اگر مراقب انتخاب لوازم آرايش نباشيد و از خود محافظت نكنيد، به جاي اينكه باعث زيباتر شدن و بهتر شدن وضعيت ظاهري خود شده باشيد، به بدن خود آسيب مي‌زنيد. شايد استفاده از هر وسيله آرايشي بتواند در كوتاه‌مدت ظاهري زيباتر به شما بدهد، ولي اگر مواد مضر در لوازم آرايش شما وجود داشته باشد، زيبايي شما بلندمدت نخواهد بود و بيشتر مضرات لوازم آرايش نسيب شما خواهد شد.

Image result for ‫آرایش‬‎

لوازم آرايشي كه با استفاده از مواد شيميايي ساخته مي‌شوند، بايد از مصرف دور بمانند خصوصاً اگر حاوي يك يا چند ماده شيميايي خطرناكي باشند كه به نام دوجين كثيف يا dirty dozen معروف‌اند؛ در واقع اين مواد شيميايي از خطرناك‌ترين تركيباتي هستند كه در بسياري از محصولات آرايشي پيدا مي‌شوند. اين محصولات شامل لوازم آرايشي، قيمت محصولات فريمن مربوط به مو، لوسيون، صابون، محصولات مربوط به ناخن، عطر و محصولات مراقبتي پوست هستند. مشكلي كه با مصرف اين محصولات خطرناك ايجاد مي‌شود اين است كه سموم خطرناكي كه در تركيباتشان وجود دارد، وارد پوست بدن مي‌شود. اين محصولات در طول روز روي پوست شما قرار دارد و شما به آنها اجازه مي‌دهيد كه به جريان خون نفوذ كند و باعث بروز مشكل شود. حتي محصولاتي مانند شامپو، رنگ مو، نرم‌كننده و صابون هم كه شسته مي‌شوند، هم در طول حمام داغ كه منافذ پوست باز مي‌شوند، به درون اين منافذ نفوذ مي‌كنند. پس اگر شما هم از محصولات مختلف آرايشي و بهداشتي استفاده مي‌كنيد، يك لحظه فكر كنيد كه اگر تركيبات شيميايي داشته باشند تا چه اندازه مواد خطرناك را وارد بدن خود كرده‌ايد.


توجه به مواد استفاده شده در قيمت محصولات ميبلين مختلف پوست و مو بسيار مهم است، حداقل در اين صورت مي‌توانيد از مضرات لوازم آرايش كه ممكن است شما را به مخاطره بيندازد، جلوگيري كنيد. مطالعاتي كه محققان آمريكايي انجام داده‌اند، نشان مي‌دهد كه حدود ۸۲ هزار ماده مختلف در محصولات آرايشي و بهداشتي مورد استفاده قرار مي‌گيرد. يك هشتم اين تركيبات حاوي حشره‌كش‌ها، مواد شيميايي صنعتي، اختلال دهنده هورموني، سموم مؤثر بر دستگاه توليد مثل، مواد سرطان‌زا، پلاستيسايزرها (براي صافي پوست به كار مي‌روند)، رقيق‌كننده‌ها و سورفاكتانت يا مواد فعال سطحي هستند. برخي از اين مواد با سرطان، تولد نوزاد ناقص و نازايي در ارتباط هستند. اين ۱۴ ماده سمي كه دليل بخش عمده مضرات لوازم آرايش هستند، در ۸۰ درصد محصولات كشور كانادا يافت شده است.

۱- فتالات
اين ماده شيميايي به عنوان ماده‌اي كه سيستم غدد درون‌ريز را مختل مي‌كند، شناخته شده است. اين ماده معمولاً در رايحه‌هاي مصنوعي، مواد براق‌كننده و انواع لوازم آرايشي ديگر يافت مي‌شود. عوامل خطرناك مرتبط با فتالات عبارت‌اند از بلوغ زودرس دختران، سرطان پستان در زنان مسن و تضعيف استروژن در سيستم‌هاي كشت سلولي.

Image result for ‫فتالات‬‎

۲- تري كلوسان
اين ماده شيميايي معمولاً در دئودورانت‌ها، صابون‌هاي ضد باكتري و خمير دندان يافت مي‌شود. هدفش اين است كه از كپك و قارچ جلوگيري كند. اين ماده بر سيستم‌هاي هورمون بدن، به خصوص تيروئيد كه مسئول تنظيم متابوليسم بدن است، تأثير مي‌گذارد. اين ماده شيميايي همچنين مي‌تواند رشد طبيعي سينه‌ها را متوقف كند.

۳- ۱٫۴-دي‌اكسان
اين ماده به نام پلي اتيلن گليكول هم شناخته مي‌شود. اين ماده به سختي در برچسب‌هاي لوازم آرايشي يافت مي‌شود، اما در واقع در بسياري از آنها وجود دارد. اين ماده از نفت مشتق مي‌شود و در محصولاتي مانند قيمت محصولات بورژوا شوينده حمام كودكان، شامپو، مواد شوينده بدن و ساير محصولاتي كه كف توليد مي‌كنند، استفاده مي‌شود. اين ماده توسط آژانس بين‌المللي تحقيقات سرطان (IARC) و برنامه ملي سم‌شناسي (NTP) به عنوان ماده سرطان‌زا شناخته شده است.

۴- پارابن
احتمالاً با اين ماده آشنا هستيد، به ويژه اگر از طرفداران قيمت محصولات نيوآ طبيعي باشيد و به دوري از مضرات لوازم آرايش اهميت بدهيد. اين ماده شيميايي معمولاً در پماد، لوسيون، كرم و دئودورانت يافت مي‌شود. پارابن به راحتي توسط پوست جذب مي‌شوند و با تومور پستاني مرتبط است.

Image result for ‫پارابن‬‎

۵- اتيلن اكسيد
در صنعت پزشكي، اين ماده را براي استريل كردن تجهيزات جراحي استفاده مي‌كنند. در صنعت توليد محصولات مراقبت شخصي، از اتيلن اكسيد در محصولات شوينده بدن و شامپو به عنوان يك عامل كف كننده استفاده مي‌شود. اين تركيب به عنوان ماده سرطان‌زا شناخته شده و با سرطان پستان مرتبط است.

۶- بوتيليتد هيدروكسي نازول BHA و بوتيليتد روزتيولين BHT
اين مواد در لوازم آرايش و مرطوب كننده‌ها به عنوان نگهدارنده استفاده مي‌شود. قيمت محصولات الارو احتمال مي‌رود كه اين مواد مي‌توانند باعث اختلال در سيستم غدد درون‌ريز و احتمالاً بروز سرطان شود. با اين حال، اخيراً اثبات شده است كه براي ماهي و ديگر انواع حيوانات مضر هستند.

۷- رنگ دهنده‌هاي قطران زغال سنگ
اين ماده گاهي به عنوان CI يا ماده رنگ‌زاي اسيد قرمز و پارا فنيلين دي آمين نيز ذكر شده است. اين ماده در لوازم آرايشي استفاده مي‌گردد و مي‌تواند توسط فلزات سنگين باعث مسموميت مغز شود. نام‌هاي ديگر اين ماده سمي عبارت‌اند از شماره ۱، آبي ۱، اينديگو كرمين و FD&C Blue.

Image result for ‫قطران زغال سنگ‬‎

8- اتانول آمين‌‌ها DEA/MEA/TEA
تركيبات مربوط به DEA به عنوان ماده سرطان‌زا شناخته مي‌شوند. اين مواد معمولاً در شامپو، مرطوب‌كننده و ديگر قيمت محصولات ايپك  كف كننده استفاده مي‌شود. اين ماده گاهي به فرمي واكنش نشان مي‌دهد كه نيتروزامين ناميده مي‌شوند، اين تركيبات سرطان‌زا هستند.

۹- دي بوتيل فتالات
اين ماده پلاستيسايزر است كه معمولاً در قيمت محصولات كامان  ناخن استفاده مي‌شود. اعتقاد بر اين است كه اين ماده با اختلال در سيستم غدد درون‌ريز و آسيب سيستم توليد مثل مرتبط است.

۱۰- فرمالدهيد
برخي از نگهدارنده‌هاي درون لوازم آرايشي به آهستگي فرمالدهيد آزاد مي‌كنند كه با سرطان مرتبط است. آنچه لازم است در مورد استفاده از اين ماده بر روي برچسب‌هاي محصولات آرايشي به دنبالش بگرديد، تحت عنوان اين نام‌ها خواهند بود: دي ام دي ام هيدانتوين، ايميدازوليدينيل اوره، كوارترنيوم ۱۵ و متانامين.

Image result for ‫فرمالدهید‬‎

۱۱- مواد معطر
اين مواد همچنين به عنوان رايحه و عطر هم شناخته شده كه در انواع لوازم آرايشي و بهداشتي استفاده مي‌شود. حتي محصولاتي كه به نام بي‌بو برچسب خورده‌اند هم ممكن است حاوي اين ماده باشند. مواد معطر باعث افزايش آلرژي و آسم مي‌شوند و با مشكلات عصبي و سرطان مرتبط هستند.

۱۲- مواد نفتي
اين مواد اغلب در بالم لب، مرطوب‌كننده و رژلب استفاده مي‌شود. اين ماده به علت آلودگي به هيدروكربن‌هاي آروماتيك چند حلقه‌اي باعث بروز سرطان مي‌شود.


۱۳- سيلوكسان
هر آنچه كه با سيلوكسان يا متيكون تمام مي‌شود، سمي است. اين ماده در صنعت لوازم آرايشي به عنوان رطوبت دهنده، صاف و نرم‌كننده استفاده مي‌شود. اين مواد اختلال دهنده غدد درون‌ريز هستند و باعث آسيب به سيستم توليد مثل مي‌شوند.

Image result for ‫سیلوکسان‬‎

۱۴- سديم لورت سولفات
رژلب قرمز

اين ماده در لوازم آرايشي كه حباب ايجاد مي‌كنند مانند شامپو، محصولات حباب كننده و پاك‌كننده يافت مي‌شوند. اين ماده معمولاً توسط ۱،۴-دي اكسان آلوده شده است، ماده‌اي كه با سرطان ارتباط دارد. نام ديگر اين ماده براي تماشاي سديم لوريل سولفات و ديگر تركيباتي است كه با لورت تمام مي‌شود.

فراموش نكنيد كه برچسب محصولات خريداري شده را بخوانيد! آيا دوست داريد طبيعي باشيد يا مي‌خواهيد زندگي به سبك سالم‌تري را تجربه كنيد؟ پس بايد بيشتر از مواد تشكيل‌دهنده محصولاتي كه مصرف مي‌كنيد و روي بدن خود قرار مي‌دهيد، آگاه باشيد. هر زمان كه قصد داريد لوازم آرايشي جديد بخريد، براي دورري از مضرات لوازم آرايش يا محصولات بهداشتي اين ليست را همراه خود داشته باشيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۵۴:۵۰ ] [ motanro ] [ نظرات (0) ]

معرفي برند فريمن

برند Freeman در سال 1976 ميلادي توسط خانواده Freeman در لس آنجلس، بزرگ‌ترين شهر ايالت كاليفرنياي آمريكا بنيان‌گذاري شد. محصولات فريمن شامل بيش از 75 قلم محصول مختلف است و طيف محصولات فريمن آن شامل محصولات مراقبت از صورت (انواع ماسك صورت و اسكراب)، محصولات مراقبت از بدن، انواع شامپو، نرم‌كننده و ماسك مو، محصولات مراقبت از پا و برخي محصولات Anti-aging است كه اكثر آنها توسط شركت پيشگامان تندرستي دريا به صورت قانوني و به همراه ليبل تشخيص اصالت كالا وارد كشور مي‌شود.

برند ميبلين

زيبايي و طراوت واژه‌هايي كه همواره مكمل يكديگرند، پس اگر مي‌خواهيد سهم بيشتري از زيبايي داشته باشيد به طراوت پوست خود توجه كنيد، اين توجه مي‌تواند در بلندمدت با انتخاب يك رژيم غذايي مناسب رخ دهد و اگر زمان كافي براي اين كار نداريد بهتر است تا كرم پودر مناسبي انتخاب كنيد. محصولات ميبلين كه به شما كمك كند تا با زيرسازي درست بتوانيد چهره‌اي بي‌عيب و نقص داشته باشيد. در اين راه بايد به نكات ويژه‌اي توجه كنيد، يكي از اولين نكات توجه به فصلي است كه مي‌خواهيد در آن زيباتر باشيد. مثلا در هواي گرم از كرم پودرهاي مايع استفاده نكنيد و در هواي سرد كرم پودرهاي غليظ‌تر مناسب‌ترند.

برند بورژوا 

كرم‌پودري كه توسط كمپاني بورژوآ توليد شده با نام «Air Mat» شناخته شده است كه ماندگاري آن تا 24 ساعت روي پوست شما ثابت خواهد ماند و از SPF برخوردار است. شركت فرانسوي بورژوآ «Bourjois» يكي از برندهاي شناخته شده اروپايي است كه فعاليت خود را از سال 1987 آغاز كرده و اولين محصولات بورژوا را كه به بازار جهاني توزيع كرده پودر برنج بود كه جهت نرم كردن پوست استفاده مي‌شد و نظر اكثريت را به خود جلب كرد و در اين زمان بود كه بورژوآ به عنوان يك برند بين‌المللي شناخته شد و پيشرو در صنعت آرايشي است.

محصولات بهداشتي نيوا

نيوآ Nivea از كلمه niveus به معناي سفيد چون برف گرفته شده است. محصولات اين برند در بيش از 200 كشور جهان به فروش مى‌رسد. برند نيوآ حدود 130 سال است كه در زمينه مراقبت از پوست محصولات متنوعي را توليد مي‌كند. برند نيوآ با بيش از 50 موسسه در سرتاسر جهان همكاري دارد. اين برند براي توليد محصولات نيوآ مناسب با پوست آسيايي‌ها در هامبورگ دفتري داير كرده است كه تحقيقات گسترده‌اي را براي انواع پوست و شرايط آب و هوايي اين مناطق انجام مي‌دهد.

موفقيت برند نيوآ با توليد يوسريت، تركيب آب و روغن، آغاز شد. اين امولسيون پايه ايده‌آل كرم‌هاي مراقبتي است. برگ برنده اين شركت در ارائه فرمول‌هاي خاص بهداشتي و رايحه اختصاصي ا‌ست كه تا كنون هيچ شركت ديگري نتوانسته به آن دست يابد. اين موضوع سبب شده كه نيوآ در طول يك قرن همچنان مشتري‌هاي جهاني خود را به وفاداري محصولات اين شركت ترغيب كند.

برند الارو 

مدل «Haute Protection» كرم ضدآفتاب برند «الارو» (Ellaro) سري «Foundation Effect» همان‌طور كه از نامش پيداست داراي اثر كرم‌پودري است كه مي‌تواند هم از پوستتان در برابر اشعه‌هاي مضر نور خورشيد محافظت كند و هم كاربردي مشابه كرم‌پودر و آرايشي داشته باشد. رنگ كرم الارو بژ روشن است كه براي افرادي كه پوستي روشن و حتي گندمي دارند مناسب خواهد بود. ماندگاري ضدآفتاب محصولات الارو  بالا است و اين كرم فاقد پارابن و چربي است و استفاده از آن به افرادي كه پوست‌هاي چرب و مستعد جوش دارند توصيه مي‌شود.

معرفي برند ايپك(Ipek)

شركت محصولات ايپك در سال 1981 به منظور توليد شامپو فعاليت خود را در تركيه آغاز كرد و پس از اندك زماني به رشد چشمگير در اين زمينه دست يافت و به يكي از برندهاي معروف تبديل شد. هدف اصلي اين برند تهيه و توليد انواع شامپو بر اساس نياز مشتري و بازار و هر نوع سليقه و مو مي‌باشد. اين شركت در زمينه تكنولوژي نانو به رشد چشمگيري دست يافته است و تمامي بسته‌بندي‌هايمحصولات ايپك  از جنس مرغوب و قابل بازيافت مي‌باشد. خريد محصولات ايپك (Ipek) به شما در داشتن موهايي شاداب، پرپشت و سالم كمك خواهد كرد. البته اين برند دامنه توليد محصولات خود را گسترش داده و تنها به شامپو ختم نمي‌شود. كرم مو، صابون، شامپو بدن و پدهاي آرايشي از اين محصولات اين برند مي‌باشند.

 

محصولات مراقبت پوست كامان - COME'ON

كامان Come On يك برند سوييسي مي باشد كه تكيه آن بر خلق محصولات پوستي سازگار با پوست انسان و بدون آسيب به محيط زيست مي باشد . كامان محصولات خود را در مجهزترين لابراتوار هاي اروپا خلق كرده و با اتكا به شرايط توليدي برتر و انجام كنترل هاي كيفي پي در پي آنها را با اطمينان به بازار عرضه مي نمايد . محصولات كامان  كه در حال حاضر در بيش از 70 كشور دنيا به فروش مي رسد توسط آزمايشگاه هاي معتبر دنيا تست و مورد تاييد قرار گرفته تنامي محصولات كامان داراي مجوز بهداشت و پروانه ساخت ميباشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۲۷:۳۹ ] [ motanro ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

فروشگاه اينترنتي مو تن رو، مجموعه ي كاملي از بهترين برندهاي لوازم آرايشي و بهداشتي در سراسر جهان را فراهم آورده تا نياز يكايك شما براي خريد اينترنتي لوازم آرايشي و بهداشتي را برآورده نمايد. اين مجموعه، شامل انواع لوازم آرايشي براي آرايش صورت (كرم پودر، پنكك، كانسيلر ...)، آرايش چشم (سايه چشم ، ريمل، مداد و خط چشم)، آرايش ابرو (ريمل ابرو، سايه ابرو، مداد ابرو...(، آرايش لب (رژ لب، خط لب، بالم لب)، آرايش بدن (حناي طراحي، برچسب تاتو)، آرايش ناخن (لاك ناخن ،مراقبت از ناخن، ست مانيكور پديكور، دستگاه UV و....) و ابزار آرايش شامل: براش آرايشي، آينه، پد آرايشي، فرمژه، مژه مصنوعي، قيچي، تيغ ابرو، موچين و ... مي باشد. فروشگاه اينترنتي مو تن رو، با بيش از نيم قرن تجربه در حوزه لوازم آرايشي و بهداشتي، موفق به كسب تنديس "برترين فروشگاه اينترنتي لوازم آرايشي" با راي مردمي و نظر داوران از جشنواره وب موبايل ايران، در سال 97 شد. اين امر با پايبندي به سه اصل مهم، تضمين اصل بودن كالا (با تأييديه وزارت بهداشت)، 7 روز ضمانت بازگشت كالا و مشاوره تخصصي، تحقق يافت.
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

تخفیف لند