لوازم آرايشي و بهداشتي، همراه زيبايي شما
فروشگاه اينترنتي مو تن رو، مجموعه ي كاملي از بهترين برندهاي لوازم آرايشي و بهداشتي در سراسر جهان را فراهم آورده تا نياز يكايك شما براي خريد اينترنتي لوازم آرايشي و بهداشتي را برآورده نمايد.

بلاگرهاي ابزارها آرايشي افرادي هستند كه به تازگي و به حتماً بسيار زيادي سرشناس شده اند. حتما شما هم شماري از بلاگرهاي لوازم آرايشي را ميشناسيد. اين شغل در مملكت ما رونق كمتري نسبت به ديگر نقاط دنيا دارد، ولي با اين وجود بعضي از بلاگرهاي چيره دست ايراني هستند و تكاپو خود را پر توان پيوستگي ميدهند. بعضي از بلاگرهاي ابزارها آرايشي توانسته اند الي جايي در كارشان پيشرفت كنند كه برند خودشان را به بازار ارائه دهند و ارقام فروش بالايي را ثبت كنند.

برخي از بلاگرهاي ابزارها آرايشي توانسته اند تا جايي در كارشان ترقي كنند كه برند خودشان را به بازار ارائه دهند و ارقام فروش فوقاني را ثبت كنند.

در واقع يك بلاگر به مخاطبان خويش القا ميكند كه به محصولي كه او شناسايي ميكنند بيچارگي دارند. بلاگرهاي محصولات فريمن  ابزارها آرايشي كه بيننده اكثر آن ها بانوان هستند، روي زيبايي آن ها مانور ميدهند و كوشش ميكنند به آن ها اين سوژه را انتقال دهند كه ميتوانند به سادگي و با استفاده از لوازم آرايشي زيبايي خود را بيشتر جلوه دهند.

برخي از بلاگرها با برندهاي ابزارها آرايشي قرارداد ميبندند و وظيفه آن ها تبليغ همان برند است و براي اين كار مبلغ بسيار زيادي دريافت ميكنند. محصولات ژيلت تبديل شدن به يك بلاگر چيره دست زمانبر است و به هيچگونه آسان نيست؛ چيزي كه ما امروز در صفحه هاي مجازي ميبينيم، داراي پشت صحنه اي از سختي ها، نااميد شدن ها و شكست هاست. اراده، علاقه و خلاقيت مهمترين فاكتورهايي است كه كسان را به يك بلاگر چيره دست تبديل ميكند.

مشهورترين بلاگرهاي لوازم آرايشي

مالك برند هدي بيوتي و يگانه از مشهورترين بلاگرهاي ابزارها آرايشي

 

 

اولين سرشناس كه با شنيدن «بلاگرهاي لوازم آرايشي» به ذهن شما مي آيد، كيست؟


ميتوان گفت هدي بيوتي معروف ترين بلاگر ابزارها آرايشي در اينستاگرام است.  او در خانواده مسلمان عراقي در آمريكا متولد شد و بعد از كوچ به امارات وارد پيشه لوازم آرايش شد. او برند لوازم آرايش هدي بيوتي را نيز روانه بازار كرد كه با استقبال نكويي از جانب بانوان كشورهاي مختلف روبرو شد.

سارا ويكرز از ساير بيوتي بلاگرهاي نامدار در جهان است. او در ضمن به عنوان يك فشن بلاگر نيز شناخته ميشود. پست هاي سارا بسيار جذاب محصولات الارو  هستند و هركسي براي اولين بار به صفحه وي سر بزند الي مدتي مشغول نگاه كردن به پست هاي جذاب او خواهد شد؛ به پيشه بردن هارموني رنگ ها و عكس ها هنر اوست.

رومي نيلي و كيارا فراگني نيز دو بيوتي بلاگر سرشناس ايتاليايي هستند. بانو نيلي صاحب يك برند البسه است و كيارا نيز با تعداد تعقيب كننده بسيار بسيار در حال فعاليت براي برندها مختلف مي باشد.


كاتلين دوبرو يكتا از خاص ترين بلاگرهاي ابزارها آرايشي

اما چندي از افرادي كه به عنوان بلاگر ابزارها آرايشي شناخته ميشوند، شگفت انگيز  محصولات ايپك  هستند. يكتا از اين افراد كاتلين دوبرو است. اگر براي اولين بار او را ببينيد هرگز باور نخواهيد كرد دختري كه نه دست و نه پا دارد بتواند يكي از موفق ترين بلاگرهاي دانشمند باشد كه طرفدار ميليوني دارد! كاتلين بارها توانسته است پروا گاهنامه هاي مد و زيبايي را به خويش جلب كند.


ماريما كويرا

اما كاتلين تنها نيست. ماريما كويرا نيز دختر معلول ديگري در كاليفرنيا است كه يك بلاگر لوازم آرايشي كامياب است. او براي برندهاي مختلفي تكاپو ميكند و وانگهي مربي زومبا نيز هست! تكاپو ماريما اغلب در كانال يوتيوب اوست.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۱:۵۱ ] [ motanro ] [ نظرات (1) ]

خرم آباد - ايرنا - فرمانده انتظامي دلفان گفت: ۲ هزار و ۲۳۲ قلم گونه ها لوازم آرايشي و بهداشتي قاچاق در اين شهرستان كشف شد.
به گزارش روز شنبه ايرنا، از پايگاه خبري شهرباني سرهنگ كرم حسين سپهوند اظهار داشت: ماموران انتظامي دلفان حين كنترل جاده هاي مواصلاتي به يك دستگاه پژو ۴۰۵ مظنون و با انسجام مقام قضائي آن را توقيف كردند.
وي پيوستگي داد: ماموران در بازبيني از اتومبيل يادشده ۲ هزار و ۲۳۲ قلم گونه ها ابزارها آرايشي بهداشتي كشف و يك نفر را برده كردند.
وي ذكر كرد: كارشناسان ارزش كالاهاي نويافته را ۴۰۰ميليون ريال اعلام كردند و متهم تحويل مراجع ذي صلاح شد.

منبع: خريد محصولات الارو خريد محصولات ميبلين  محصولات كامان 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۰:۵۹ ] [ motanro ] [ نظرات (0) ]

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۱:۱۶ ] [ motanro ] [ نظرات (0) ]

معاون سياسي و امنيتي استاندار كهگيلويه و بويراحمد گفت: دستفروشي لوازم آرايشي و بهداشتي، محصولات كشاورزي و دامي در اين استان به يك معضل تبديل شده است.

احد جمالي پيش از ظهر امروز در نشست كميسيون بيوتروريسم كهگيلويه و بويراحمد اظهار داشت: پرداختن به مسئله بيوتروريسم و اقدامات مقابله‌اي با آن براي هوشياري و آمادگي بيشتر در اين خصوص است.

وي با اشاره به اينكه نقش سازمان پدافند غيرعامل در شناسايي و مقابله با مسئله بيوتروريسم موثر است، افزود: اين مسئله در امنيت و سلامت مردم و جامعه و بازدارندگي خطرات حائز اهميت است.

جمالي خاطرنشان كرد: مسئله بيوتروريسم هر چند در اغلب موارد در حد گمانه‌زني بوده اما به عنوان يك هشدار بايد در هر صورت آمادگي لازم را داشته باشيم.

وي تصريح كرد: بررسي سه موضوع قاچاق لوازم آرايشي بهداشتي، غيراستاندارد و غيربهداشتي اين كالاها و مسئله محصولات كشاورزي و محصولات دامي و لبني از نگاه بيوتروريسم ضروري است.

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري كهگيلويه وبويراحمد به موضوع كنترل و جلوگيري از ورود قاچاق لوازم آرايشي بهداشتي و مديريت توزيع آنها تاكيد كرد و گفت: باركد دليلي براي صددرصد استاندارد بودن كالاهاي آرايشي و بهداشتي نيست و بايد دانشگاه علوم پزشكي و اداره استاندارد به طور مكرر در آزمايشگاه تست‌هاي لازم را انجام دهند.

جمالي فرهنگ‌سازي در خصوص كمتر مصرف اين كالاها به دليل خطرات احتمالي آنها را لازم دانست و افزود: از توزيع اين كالاها با تداخل صنوف و يا از طريق دستفروشان  به شدت جلوگيري شود.

معاون سياسي و اجتماعي استاندار كهگيلويه و بويراحمد در خصوص نظارت دقيق و جدي بر استفاده از انواع سموم و كودهاي شيميايي در بخش كشاورزي تاكيد كرد و گفت: جهاد كشاورزي و اداره استاندارد در اين رابطه دقت نظر كافي داشته باشند.

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري كهگيلويه و بويراحمد وجود آزمايشگاه مرجع در اين خصوص را لازم دانست و ادامه داد: استانداري براي هرگونه همكاري آمادگي لازم را دارد.
مطالب بيشتر : 
محصولات فريمن ، محصولات ميبلين ، محصولات الارو ، محصولات ايپك، محصولات كامان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۵:۴۸ ] [ motanro ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

فروشگاه اينترنتي مو تن رو، مجموعه ي كاملي از بهترين برندهاي لوازم آرايشي و بهداشتي در سراسر جهان را فراهم آورده تا نياز يكايك شما براي خريد اينترنتي لوازم آرايشي و بهداشتي را برآورده نمايد. اين مجموعه، شامل انواع لوازم آرايشي براي آرايش صورت (كرم پودر، پنكك، كانسيلر ...)، آرايش چشم (سايه چشم ، ريمل، مداد و خط چشم)، آرايش ابرو (ريمل ابرو، سايه ابرو، مداد ابرو...(، آرايش لب (رژ لب، خط لب، بالم لب)، آرايش بدن (حناي طراحي، برچسب تاتو)، آرايش ناخن (لاك ناخن ،مراقبت از ناخن، ست مانيكور پديكور، دستگاه UV و....) و ابزار آرايش شامل: براش آرايشي، آينه، پد آرايشي، فرمژه، مژه مصنوعي، قيچي، تيغ ابرو، موچين و ... مي باشد. فروشگاه اينترنتي مو تن رو، با بيش از نيم قرن تجربه در حوزه لوازم آرايشي و بهداشتي، موفق به كسب تنديس "برترين فروشگاه اينترنتي لوازم آرايشي" با راي مردمي و نظر داوران از جشنواره وب موبايل ايران، در سال 97 شد. اين امر با پايبندي به سه اصل مهم، تضمين اصل بودن كالا (با تأييديه وزارت بهداشت)، 7 روز ضمانت بازگشت كالا و مشاوره تخصصي، تحقق يافت.
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب