لوازم آرايشي و بهداشتي، همراه زيبايي شما
فروشگاه اينترنتي مو تن رو، مجموعه ي كاملي از بهترين برندهاي لوازم آرايشي و بهداشتي در سراسر جهان را فراهم آورده تا نياز يكايك شما براي خريد اينترنتي لوازم آرايشي و بهداشتي را برآورده نمايد.

رنگ‌ها علاوه بر تحريك كردن چشم‌ها مي‌توانند تمام حواس شما را بيدار كنند. هر كدام از رنگ‌هاي رنگين كمان، قابليت برانگيختن يكي از احساسات شما را دارد. بعضي از رنگ‌ها مي‌توانند حال شما را بهتر و انرژي شما را بيشتر كنند، به شرطي كه از آن‌ها صحيح استفاده كنيد! سال‌هاست كه روانشناسان روي رابطه قوي رنگ‌ها و احساسات تحقيق مي‌كنند.

براي مثال برخي از تحقيقات به رنگ ديوارهاي محيط كار پرداخته‌اند قيمت محصولات كامان كه مي‌تواند روي خوب كار كردن يا نكردن كارمندان تاثير بگذارد. يا نتيجه‌ي برخي تحقيقات نشان داده رنگ قرمز مي‌تواند مردم را تشويق كند تا سريع‌تر حركت كنند.

تمام اين شواهد گواه بر اين هستند كه رنگ‌ها مشخصا مي‌توانند در روحيه تاثير بگذارند. اين تاثير با خانم‌ها به شكل ويژه‌اي مرتبط است. مثلا ما قبل از بيرون رفتن از خانه با استفاده از رنگ لوازم آرايش از انرژي رنگ‌‌ها بهره‌مند مي‌شويم. حتي ناخن‌هاي قيمت محصولات فريمن دست و پا كه شايد در طول روز بارها ببينيم را با استفاده از لاك رنگ مي‌كنيم. همان‌طور كه براي موها و لباس‌هايمان رنگ‌هاي متنوع انتخاب مي‌كنيم.

لوازم آرايش لورال

منظور ما دقيقا اين است كه شايد رنگ‌هايي كه هر روز در آرايش و زيبايي خود استفاده مي‌كنيد بتوانند كمك كنند از نظر روحي حال بهتري داشته باشيد. شايد قيمت محصولات ايپك  تغيير در ظاهرتان، در حوصله و مزاج شما تاثير بگذارد تا ميزان انرژي و رضايت را بالا ببرد. سعي كنيد رنگ مناسب خود را انتخاب كنيد؛ خصوصا رنگ لوازم آرايش كه مي‌تواند نقش بسيار موثري در تغيير روحيه داشته باشد.

براي آرام شدن

رنگ هاي آرامش بخش

استرس داريد؟ قبل از بيرون رفتن خط چشم سفيد را با كمي رنگ آبي تركيب و پشت چشمان‌ خود امتحان كنيد. در تحقيق وسيعي كه اخيرا در آلمان انجام شده، رنگ‌هاي سفيد، سبز و آبي روشن، عرضه كننده آرامش شناخته شدند. برعكس رنگ‌هاي قرمز و سياه كه با اين جنس آرامش در تضاد هستند، پس روزهايي كه به آرامش و خلوت احتياج داريد، از آن‌ها دوري كنيد.محصولات الارو  به نظر مي‌رسد شگرد استفاده از اين رنگ‌ها اخيرا بسيار هم داغ شده است؛ بسياري از سالن‌هاي آرايشي با سايه‌چشم و لاك‌هاي آبي و سبز پاستلي پر شده‌اند. رنگ آبي، استخر و دريا زير روزهاي آفتابي تابستان را در ياد زنده مي‌كند.

 

براي انرژي گرفتن

رنگ هاي گرم

رنگي كه بيش از همه با انرژي و حركات سريع مرتبط است چيزي جز رنگ قرمز، نارنجي و زرد نمي‌تواند باشد. پس اگر احتياج داريد كه چيزي شما را سرحال بياورد و مثل قبل‌ دوباره با انرژي شويد به سراغ رژ لب قرمز و قرمز نارنجي، يا رنگ مو و لاك قرمز برويد. در كنار قرمزهاي مختلف مي‌توانيد از سرمه‌اي، ياسي، قيمت محصولات نيوآ قهوه‌اي و خاكستري در آرايش صورت و موي خود استفاده كنيد تا به يك تركيب رنگي با هارموني بالا برسيد. اين رنگ‌ها رنگ‌هاي كم جان طبيعت هستند و با قرار گرفتن در كنار رنگ زنده‌اي مثل قرمز، بيشتري بر آن تاكيد مي‌كنند تا اين كه خودشان توجه جلب كنند.

 

براي متمركز شدن

افزايش تمركز

اگر مي‌خواهيد تمركز پيدا كنيد و بتوانيد بر احساسات و افكارتان تسلط بيشتري داشته باشيد، مي‌توانيد روي سفيد مايل به شيري،آبي، سبزآبي و تن‌هاي خاكستري‌ حساب كنيد. سايه چشم با تركيب دو يا چندتا از اين‌ رنگ‌ها مي‌تواند بهترين انتخاب براي خريد محصولات بورژوا  محل كار باشد و هم بر روي شما و هم روي هر كسي كه شما را نگاه كند تاثير خيلي خوبي بگذارد. از رنگ‌هاي نارنجي، صورتي در اين مواقع استفاده نكنيد چرا كه تحقيقات نشان داده است كه اين رنگ‌ها بيشتر حواس را پرت مي‌كنند. در عوض مي‌توانيد در كنار آن‌ها از خانواده بنفش‌ها استفاده كنيد.

براي الهام گرفتن

افزايش خلاقيت

اگر به دنبال الهام گرفتن و تشويق شدن براي كاري هستيد كمي نارنجي، قرمز، بنفش و هاله‌هايي از زرد را امتحان كنيد. حتي توجه به اين كه چطور و با چه تركيبي از اين رنگ‌ها استفاده كنيد مي‌تواند شما را خلاق‌تر كند. مي‌توانيد فقط از هاله‌هاي يك يا  محصولات ميبلين دو رنگ از اين رنگ‌ها استفاده كنيد تا به يك تركيب جديد و ظاهري خاص دست پيدا كنيد؛ مثلا طلائي روشن را با ردي از بنفش در كنار هم قرار دهيد. يا مي‌توانيد با لاك زدن ناخن‌هاي دست‌تان سرگرم شويد؛ هر ناخن را با يكي از اين رنگ‌ها لاك بزنيد تا براي شما الهام بخش فكر تازه و جديدي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۳۶:۴۷ ] [ motanro ] [ نظرات (0) ]

برخي افراد تصور مي‌كنند خودشان بهتر از هر فرد ديگري مي‌تواند در مورد نوع آرايشي ,l محصولات فريمن  كه بيشتر از هر روش ديگري به او مي‌آيد، تصميم بگيرند و حاضر نيستند نظرات ديگران در مورد نحوه آرايش را بشنوند و يا به سراغ يادگيري بهتر مدل آرايش بروند. شايد اين حقيقت تا حدي درست باشد چون هر فرد با توجه به شناخت دقيقي كه از اجزاي صورت و چهره خود دارد، مي‌تواند تشخيص دهد چه مدل آرايشي بيشتري تناسب را با صورت و شخصيت او دارد. ولي برخي از اشتباهات رايج در مورد نوع آرايش مي‌تواند همه زحمات شما را خراب كند و اجازه ندهد بهترين نتيجه را از آرايش صورت خود بگيريد.

رنگ اشتباه كرم پودر

بهترين كرم پودر

اين مشكل بسيار رايج است و البته بايد بدانيد كه راه حلش هم به بسيار ساده است. براي خريد كرم پودر مناسب رنگ پوستتان به سراغ كانتر مغازه و قسمتي كه تستر لوازم آرايشي قرار دارند، برويد. كرم پودر يكي از محصولاتي است كه حتماً قبل از خريد بايد تست شود. رنگ پوست هر فرد داراي تناژ مختلف است و نوع آن هم با ديگري فرق مي‌كند. اين نكات در مورد محصولات مختلف كرم پودر هم صادق است. زماني كه تناژ پوست صورتتان را بشناسيد، مي‌توانيد رنگي قيمت محصولات ميبلين كه به پوست صورتتان مي‌خورد را راحت‌تر پيدا كنيد. ساده‌ترين روش اين است كه كمي از كرم پودر را بر روي خط فك امتحان كنيد. اين رنگ بايد در نور طبيعي چك شود، پس حتي مي‌توانيد به بيرون از فروشگاه برويد و صورت خود را درون آينه نگاه كنيد. بهترين كرم پودر نوعي است كه درست با رنگ پوستتان يكي باشد. شايد ترجيح دهيد كمي برنزه شويد و يا رنگي ديگر به پوست خود بدهيد. بايد بدانيد اين تفاوت رنگ با گردن و دست‌هايتان نشان مي‌دهد كه هيچ چيز طبيعي نيست.

استفاده از برس‌هاي قديمي، آلوده و كثيف

برس آرايشي

برس‌هاي آرايشي هر روز مورد استفاده قرار مي‌گيرند ولي به راستي هر چند وقت يك‌بار آنها را تميز مي‌كنيد و مي‌شوييد؟ آخرين باري كه يك ست برس آرايشي نو خريديد، چه زمان بوده است؟ خريد محصولات بورژوا  برس‌هاي آلوده و قديمي حاوي باكتري‌هايي هستند كه مي‌توانند  در حين استفاده اين آلودگي را به شما منتقل كنند و باعث التهاب، قرمزي و ايجاد آكنه و جوش روي پوست صورت شوند. برس هاي آرايشي را با آب و صابون بشوييد و اگر حوصله يا زمان كافي نداريد، برس هاي جديدي تهيه كنيد.

استفاده از برنز كننده‌هاي براق

زماني كه از پودرهاي برنز كننده براق و درخشان استفاده مي‌كنيد، ظاهر شما غيرطبيعي، تيره و به هم ريخته به نظر مي‌رسد. از محصولات آرايشي با فرمولاسيون مات استفاده كنيد تا پوست صورتتان را گرم‌تر كنند و ظاهري طبيعي به صورت شما ببخشند.

هماهنگ نبودن رنگ خط لب و رژ لب

رژ لب

شايد شما هم تصور كنيد كه استفاده از خط لب خصوصاً زماني كه تفاوت رنگ مشهودي با رژ لب داشته باشند، از مد افتاده است و يادآور دهه شصت خواهد بود، بايد بدانيد كه به غير از خط لب تيره كه حقيقتاً بسيار قديمي شده است، اگر خط لب را به درستي و با انتخاب رنگ صحيحي انجام دهيد، محصولات نيوآ مي‌تواند حجم لب را بهتر و برجسته‌تر نشان دهد و از پخش شدن احتمالي رژ لب خارج از خطوط اصلي لب نيز جلوگيري كند. براي اين ترفند بايد به دنبال مدادي باشيد كه با رنگ رژ لبتان ست باشد و تناليته رنگي يكساني داشته باشند. حال مي‌توانيد خط لب را دور تا دور خطوط لب با دقت بكشيد تا علاوه بر آنكه رژلبتان را طبيعي‌تر جلوه دهد، باعث ماندگاري بيشتر آن نيز شود.

استفاده بيش از حد از پودر يا پنكك

خريد پنكيك

با توجه به گفته‌هاي افراد متخصص در زمينه آرايش و زيبايي، اگر از پنكك و ديگر پودرهاي آرايشي بيش از ميزان مجاز استفاده كنيد، موجب به وجود آمدن خطوط و رگه‌هايي روي پوست مي‌گردد كه باعث بالا رفتن سن مي‌شود. تصور نكنيد كه با داشتن پوست خريد محصولات الارو  چرب مجاز به استفاده نامحدود از پودرهاي صورت براي از بين بردن چربي صورت هستيد. بلكه بايد با استفاده از روش‌هاي مراقبتي پوست از چربي اضافي جلوگيري كنيد. زماني كه پودر و پنكك‌ها را روي قسمت‌هاي براق صورت به كار مي‌بريد، باعث مي‌شود آرايشتان سنگين و غليظ‌تر به نظر برسد و حالتي تيره به صورت مي‌دهد. مي‌توانيد از محصولات ورقه‌اي مخصوص پوست چرب استفاده كنيد تا چربي و براق بودن اضافي صورت را بگيريد و آرايشتان را تازه‌تر كنيد.

ابروهاي پر شده با آرايش

خريد مداد ابرو

ابروهاي زيبا با فرم درست مي‌تواند ويژگي‌هاي صورت شما را برجسته‌تر كند، چشم‌ها را بازتر نشان دهد و چهره‌تان را هم جوان‌تر كند. زماني كه سعي مي‌كنيد با استفاده از سايه يا مداد ابرو، فرم اصلي ابروها را تغيير دهيد و آنها را تيره‌تر كنيد، آرايش صورت غليظ‌تر مي‌شود. براي اينكه بتوانيد تنها فضاهاي خالي ابرو را پر كنيد و ظاهري طبيعي به آنها ببخشيد، قيمت محصولات ايپك  از مداد و سايه‌هاي نرم و سبك‌تر استفاده كنيد. مي‌توانيد با استفاده از برس تميز و شسته شده ريمل پودرهاي اضافي را از روي ابرو پاك كنيد و سايه‌ها را به خوبي تركيب كنيد. بعد از آنكه فرم مورد نظرتان به دست آمد، از ژل ابرو براي ثابت ماندن آن استفاده كنيد.

استفاده زياد از كانسيلر براي زير چشم

خريد كانسيلر

بسياري از خانم‌ها به صورت روزانه از كانسيلر استفاده مي‌كنند ولي اين به آن معنا نيست كه كار روزمره‌تان درست است. اغلب افراد از كانسيلر براي پوشاندن سياهي‌هاي زير چشم استفاده مي‌كنند و به همين دليل رنگ روشن‌تر را انتخاب مي‌كنند. ولي واقعيت اين است كه اين رنگ و مدل استفاده از كانسيلر آرايش را سنگين مي‌كنند و حتي مي‌توانند باعث ايجاد رگه و محصولات كامان  نمايان شدن چروك بيشتر گردد. به گفته متخصصين كانسيلر بايد يك درجه روشن‌تر از رنگ پوستتان باشد تا اثر روشن‌كنندگي مطلوبي بر جاي بگذارد. كانسيلر را با انگشت حلقه زير چشم بزنيد با اين روش راحت‌تر پخش مي‌شود و ظاهري طبيعي‌تر به چهره‌تان مي‌دهد.

استفاده نكردن از پرايمر سايه چشم

پرايمر چيست

آيا تا به حال برايتان اتفاق افتاده است كه بعد از استفاده از سايه چشم مشاهده كنيد به صورت تكه روي پلكتان باقي مانده يا ريخته است؟ اين مشكلات به دليل استفاده نكردن از پرايمر پلك و ماليدن مستقيم سايه پشم روي پلك است. اين كار باعث مي‌شود سايه به خوبي پخش نشود و رگه‌هايي باقي مي‌گذارد كه هدف اصلي آرايش را از بين مي‌برد. بهتر است پلك را از خط مژه تا خط ابروها با پرايمر سايه پوشش دهيد. اين كار باعث مي‌شود سايه براي مدت طولاني‌تري روي پلك باقي بماند. زماني كه سايه را روي پلك مي‌ماليد، آن را به خوبي محو كنيد و با رنگ‌هايي كه مد نظر داريد تركيب كنيد. بهتر است از براش مخصوص سايه كه داراي مو است و نه پد اسفنجي استفاده كنيد. تا ظاهري طبيعي‌تر به چشمان خود ببخشيد.

هايلايت كردن بيش از حد اجزاي صورت

هايلايتر

براي اينكه بتوانيد اجزاي صورت خود را برجسته‌تر و زيباتر نمايان كنيد، اغلب از محصولاتي به نام هايلايتر يا روشن‌كننده‌ها استفاده مي‌كنيد. اين محصولات در بسياري از مواقع براق هستند. درخشيدن پوست زيبا است ولي زماني كه اين درخشندگي بيش از اندازه شود، ظاهري غيرطبيعي و نازيبا به شما مي‌دهد. براي اينكه نتيجه بهتري باقي بماند، از هايلايترهاي طبيعي استفاده كنيد كه تناژ نقره‌اي يا اكليل‌هاي زياد نداشته باشد. با استفاده از برس بادبزني آنها را روي خطوط گونه، گوشه داخلي چشم و در امتداد خط بيني به كار ببريد.

استفاده از كانتور صورت با رنگ بسيار تيره

كانتورينگ

در كنار استفاده از هايلايترها، محصولاتي به نام كانتور استفاده مي‌شوند كه رنگ تيره‌تري از پوست دارند و به نوعي تكميل‌كننده يكديگر هستند. اگر كانتور را به درستي استفاده كنيد، برجستگي بيشتري به اجزاي صورت مي‌بخشد ولي اگر آن را به اشتباه انتخاب كنيد، چهره‌اي غيرطبيعي باقي مي‌گذارد. در مورد انتخاب كانتور بايد رنگي را انتخاب كنيد كه دو درجه از پوست صورتتان تيره‌تر باشد و بايد آن را به خوبي روي صورت محو كنيد تا به صورت خطي به چشم نيايد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۲۵:۰۷ ] [ motanro ] [ نظرات (0) ]

زماني كه از كرم پودر براي پوشانندگي بهتر پوست استفاده مي‌كنيد، هدف اين است كه اگر لكه‌اي روي پوست وجود داشته باشد پوشانده شود و پوستي يكدست و هماهنگ با نوع آرايش باقي بماند. استفاده از كرم پودر باعث مي‌شود پوست شما بهتر از آنچه است، نشان داده شود و خريد محصولات كامان بهتري به رخسار شما ببخشد. كرم پودر به عنوان پس زمينه آرايش و پايه‌اي براي شروع مراحل بعدي شناخته مي‌شود. به همين دليل است كه استفاده صحيح از آن با ابزار و تكنيك درست، مي‌تواند پوستي يكدست براي كليت آرايش شما ايجاد كند.

پوست خشك

 

براي پوست خشك

به دليل اينكه پوست خشك با توجه به پوسته پوسته شدن احتمال زيادي دارد كه ناصاف به نظر برسد، اگر براي پخش كردن از كرم پودر يا كانسيلر از انگشتان دستتان استفاده كنيد ممكن است قسمت‌هاي خشك يا بافت‌هاي ناهموار پوست به صورت لكه لكه باقي بماند. در اين حالت است كه جذب خريد محصولات ايپك براي پوست سخت‌تر مي‌شود و به همين دليل ممكن است ظاهري غيرطبيعي به پوست بدهد. به جاي اينكه فقط بخواهيد كرم پودر را روي پوست صورت بماليد، بعد از آنكه با استفاده از نرم كننده به خوبي پوست را رطوبت رساني كرديد، با استفاده از اسفنج آرايشي يا برس مخصوص كرم پودر، آن را روي صورت پخش كنيد. براي اينكه بهترين پوشش از كرم پودر روي صورت باقي بماند، اسفنج مخصوص كرم پودر را قبل از استفاده مرطوب كنيد و آب اضافي‌اش را بگيريد. اولين قدمي كه براي آرايش طبيعي صورت برمي‌داريد، مراقبت پوستي صحيح و مداوم است.

پوست چرب

براي پوست چرب

بعد از آنكه كرم پودر خوب براي پوست چرب را پيدا كرديد، نحوه استفاده از كرم پودر روي پوست هم اهميت زيادي دارد. براي اينكه پوست صورت به دليل چرب بودن براق و درخشان به نظر نرسد، بهتر است كرم پودر را با كمك برس به شكل نقطه‌اي و دايره‌وار روي صورت اضافه كنيد. اين نكته باعث مي‌شود پوشش كرم پودر مات شود. فشار زيادي براي پخش كردن به پوست وارد نكنيد، چون مي‌تواند باعث ايجاد شدن رگه و خطوط روي پوست شود. خريد محصولات الارو در قسمت‌هايي از صورت كه چربي بيشتري وجود دارد، از پودرهاي آرايش روي كرم پودر استفاده كنيد تا براق بودن پوست را از بين ببرد و از ماسيدن كرم پودر در طول روز هم جلوگيري كند. پودري كه مد نظر است بايد سبك باشد تا بتواند چربي اضافه پوست را نسبت به پودرهاي فشرده و پنكك‌ها بهتر جذب كند.

پوست مبتلا به آكنه و جوش

با وجود قرمزي، التهاب و ناصافي پوست‌هاي داراي جوش، حساسيت آنها باعث مي‌شود كه توجه بيشتري را به خود جلب كنند. براي اينكه بتوانيد به طرز جادويي برآمدگي و قرمزي جوش‌هانواع باي خود را بپوشانيد، بايد از كانسيلرهاي داراي پوشش خريد محصولات نيوآ قوي و كامل در نقاط مورد نظر استفاده كنيد. براي اين منظور از انگشتان خود استفاده كنيد تا درست به هدف بزنيد! همچنين گرماي دست باعث گرم شدن كرم پودر و كانسيلر مي‌شود و آن را سريع‌تر جذب پوست مي‌كند. قبل از زدن كرم پودر روي پوست دستان خود را بشوييد تا باكتري و ميكروبي وارد منافذ پوست شما نشود.

پوست قرمز و ملتهب

براي پوست ملتهب

زماني كه مي‌خواهيد كل پوست صورت خود را به خوبي كاور كنيد، از برس كرم پودري استفاده كنيد كه حجيم باشد و در قسمت بالايي خود خريد محصولات بورژوا  سطحي صاف داشته باشد. اين برس‌ها به نام برس كابوكي سرتخت هم شناخته مي‌شوند. اين برس حجيم مقدار كمي از كرم پودر را به موهاي خود جذب مي‌كنند و باعث مي‌شوند مقدار بيشتري از كرم پودر به پوستتان برسد. مقداري از كرم پودر را روي پشت دستان خود بريزد، برس را برداريد و فقط كافي است سر آن را روي كرم پودر بزنيد. برس را به شكل دايره‌اي روي پوست صورت حركت دهيد. نكته استفاده صحيح اين است كه برس را روي پوست بكشيد. اين روش باعث مي‌شود كرم پودر دقيقاً روي منافذ پوست قرار بگيرد و پوششي كامل، يكدست و طبيعي باقي گذارد.

پوست با منافذ بزرگ و باز

منافذ باز پوست

براي استفاده از كرم پودر در اين نوع پوست از برس‌هاي حجيم با سر گرد استفاده كنيد. اين براش باعث پخش شدن يكدست و ملايم كرم پودر مي‌شود و باعث مي‌شود درون منافذ خريد محصولات ميبلين باز ته‌نشين نشوند. موهاي بلند و نرم اين برس باعث مي‌شود مقدار اضافه مواد آرايشي هم از روي پوست پاك شود و خطوط و رگه‌هاي كرم پودر روي پوست باقي نمي‌ماند. برس را در حركات دايره‌اي روي پوست صورت بكشيد تا سطحي صاف و يكدست ايجاد شود.

پوست معمولي

در پوست معمولي براي اينكه پوشش طبيعي داشته باشيد، از برس كرم پودر تخت استفاده كنيد. اين برس سطحي پهن‌تر دارد و باعث مي‌شود كرم پودر بدون اينكه هدر برود، خريد محصولات فريمن به راحتي روي صورت پخش شود. قبل از آنكه مناسب‌ترين روش استفاده از كرم پودر را بدانيد، انتخاب بهترين كرم پودر با توجه به نوع پوست اهميت بيشتري دارد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۱۰:۴۶ ] [ motanro ] [ نظرات (0) ]

هر خانمي از زيباتر شدن لذت مي‌برد و دوست دارد هميشه بهترين ظاهر را داشته باشد. اما به چه قيمتي؟ حاضر هستيد از هر گونه لوازم آرايشي استفاده كنيد؟ اگر مراقب انتخاب لوازم آرايش نباشيد و از خود محافظت نكنيد، به جاي اينكه باعث زيباتر شدن و بهتر شدن وضعيت ظاهري خود شده باشيد، به بدن خود آسيب مي‌زنيد. شايد استفاده از هر وسيله آرايشي بتواند در كوتاه‌مدت ظاهري زيباتر به شما بدهد، ولي اگر مواد مضر در لوازم آرايش شما وجود داشته باشد، زيبايي شما بلندمدت نخواهد بود و بيشتر مضرات لوازم آرايش نسيب شما خواهد شد.

Image result for ‫آرایش‬‎

لوازم آرايشي كه با استفاده از مواد شيميايي ساخته مي‌شوند، بايد از مصرف دور بمانند خصوصاً اگر حاوي يك يا چند ماده شيميايي خطرناكي باشند كه به نام دوجين كثيف يا dirty dozen معروف‌اند؛ در واقع اين مواد شيميايي از خطرناك‌ترين تركيباتي هستند كه در بسياري از محصولات آرايشي پيدا مي‌شوند. اين محصولات شامل لوازم آرايشي، قيمت محصولات فريمن مربوط به مو، لوسيون، صابون، محصولات مربوط به ناخن، عطر و محصولات مراقبتي پوست هستند. مشكلي كه با مصرف اين محصولات خطرناك ايجاد مي‌شود اين است كه سموم خطرناكي كه در تركيباتشان وجود دارد، وارد پوست بدن مي‌شود. اين محصولات در طول روز روي پوست شما قرار دارد و شما به آنها اجازه مي‌دهيد كه به جريان خون نفوذ كند و باعث بروز مشكل شود. حتي محصولاتي مانند شامپو، رنگ مو، نرم‌كننده و صابون هم كه شسته مي‌شوند، هم در طول حمام داغ كه منافذ پوست باز مي‌شوند، به درون اين منافذ نفوذ مي‌كنند. پس اگر شما هم از محصولات مختلف آرايشي و بهداشتي استفاده مي‌كنيد، يك لحظه فكر كنيد كه اگر تركيبات شيميايي داشته باشند تا چه اندازه مواد خطرناك را وارد بدن خود كرده‌ايد.


توجه به مواد استفاده شده در قيمت محصولات ميبلين مختلف پوست و مو بسيار مهم است، حداقل در اين صورت مي‌توانيد از مضرات لوازم آرايش كه ممكن است شما را به مخاطره بيندازد، جلوگيري كنيد. مطالعاتي كه محققان آمريكايي انجام داده‌اند، نشان مي‌دهد كه حدود ۸۲ هزار ماده مختلف در محصولات آرايشي و بهداشتي مورد استفاده قرار مي‌گيرد. يك هشتم اين تركيبات حاوي حشره‌كش‌ها، مواد شيميايي صنعتي، اختلال دهنده هورموني، سموم مؤثر بر دستگاه توليد مثل، مواد سرطان‌زا، پلاستيسايزرها (براي صافي پوست به كار مي‌روند)، رقيق‌كننده‌ها و سورفاكتانت يا مواد فعال سطحي هستند. برخي از اين مواد با سرطان، تولد نوزاد ناقص و نازايي در ارتباط هستند. اين ۱۴ ماده سمي كه دليل بخش عمده مضرات لوازم آرايش هستند، در ۸۰ درصد محصولات كشور كانادا يافت شده است.

۱- فتالات
اين ماده شيميايي به عنوان ماده‌اي كه سيستم غدد درون‌ريز را مختل مي‌كند، شناخته شده است. اين ماده معمولاً در رايحه‌هاي مصنوعي، مواد براق‌كننده و انواع لوازم آرايشي ديگر يافت مي‌شود. عوامل خطرناك مرتبط با فتالات عبارت‌اند از بلوغ زودرس دختران، سرطان پستان در زنان مسن و تضعيف استروژن در سيستم‌هاي كشت سلولي.

Image result for ‫فتالات‬‎

۲- تري كلوسان
اين ماده شيميايي معمولاً در دئودورانت‌ها، صابون‌هاي ضد باكتري و خمير دندان يافت مي‌شود. هدفش اين است كه از كپك و قارچ جلوگيري كند. اين ماده بر سيستم‌هاي هورمون بدن، به خصوص تيروئيد كه مسئول تنظيم متابوليسم بدن است، تأثير مي‌گذارد. اين ماده شيميايي همچنين مي‌تواند رشد طبيعي سينه‌ها را متوقف كند.

۳- ۱٫۴-دي‌اكسان
اين ماده به نام پلي اتيلن گليكول هم شناخته مي‌شود. اين ماده به سختي در برچسب‌هاي لوازم آرايشي يافت مي‌شود، اما در واقع در بسياري از آنها وجود دارد. اين ماده از نفت مشتق مي‌شود و در محصولاتي مانند قيمت محصولات بورژوا شوينده حمام كودكان، شامپو، مواد شوينده بدن و ساير محصولاتي كه كف توليد مي‌كنند، استفاده مي‌شود. اين ماده توسط آژانس بين‌المللي تحقيقات سرطان (IARC) و برنامه ملي سم‌شناسي (NTP) به عنوان ماده سرطان‌زا شناخته شده است.

۴- پارابن
احتمالاً با اين ماده آشنا هستيد، به ويژه اگر از طرفداران قيمت محصولات نيوآ طبيعي باشيد و به دوري از مضرات لوازم آرايش اهميت بدهيد. اين ماده شيميايي معمولاً در پماد، لوسيون، كرم و دئودورانت يافت مي‌شود. پارابن به راحتي توسط پوست جذب مي‌شوند و با تومور پستاني مرتبط است.

Image result for ‫پارابن‬‎

۵- اتيلن اكسيد
در صنعت پزشكي، اين ماده را براي استريل كردن تجهيزات جراحي استفاده مي‌كنند. در صنعت توليد محصولات مراقبت شخصي، از اتيلن اكسيد در محصولات شوينده بدن و شامپو به عنوان يك عامل كف كننده استفاده مي‌شود. اين تركيب به عنوان ماده سرطان‌زا شناخته شده و با سرطان پستان مرتبط است.

۶- بوتيليتد هيدروكسي نازول BHA و بوتيليتد روزتيولين BHT
اين مواد در لوازم آرايش و مرطوب كننده‌ها به عنوان نگهدارنده استفاده مي‌شود. قيمت محصولات الارو احتمال مي‌رود كه اين مواد مي‌توانند باعث اختلال در سيستم غدد درون‌ريز و احتمالاً بروز سرطان شود. با اين حال، اخيراً اثبات شده است كه براي ماهي و ديگر انواع حيوانات مضر هستند.

۷- رنگ دهنده‌هاي قطران زغال سنگ
اين ماده گاهي به عنوان CI يا ماده رنگ‌زاي اسيد قرمز و پارا فنيلين دي آمين نيز ذكر شده است. اين ماده در لوازم آرايشي استفاده مي‌گردد و مي‌تواند توسط فلزات سنگين باعث مسموميت مغز شود. نام‌هاي ديگر اين ماده سمي عبارت‌اند از شماره ۱، آبي ۱، اينديگو كرمين و FD&C Blue.

Image result for ‫قطران زغال سنگ‬‎

8- اتانول آمين‌‌ها DEA/MEA/TEA
تركيبات مربوط به DEA به عنوان ماده سرطان‌زا شناخته مي‌شوند. اين مواد معمولاً در شامپو، مرطوب‌كننده و ديگر قيمت محصولات ايپك  كف كننده استفاده مي‌شود. اين ماده گاهي به فرمي واكنش نشان مي‌دهد كه نيتروزامين ناميده مي‌شوند، اين تركيبات سرطان‌زا هستند.

۹- دي بوتيل فتالات
اين ماده پلاستيسايزر است كه معمولاً در قيمت محصولات كامان  ناخن استفاده مي‌شود. اعتقاد بر اين است كه اين ماده با اختلال در سيستم غدد درون‌ريز و آسيب سيستم توليد مثل مرتبط است.

۱۰- فرمالدهيد
برخي از نگهدارنده‌هاي درون لوازم آرايشي به آهستگي فرمالدهيد آزاد مي‌كنند كه با سرطان مرتبط است. آنچه لازم است در مورد استفاده از اين ماده بر روي برچسب‌هاي محصولات آرايشي به دنبالش بگرديد، تحت عنوان اين نام‌ها خواهند بود: دي ام دي ام هيدانتوين، ايميدازوليدينيل اوره، كوارترنيوم ۱۵ و متانامين.

Image result for ‫فرمالدهید‬‎

۱۱- مواد معطر
اين مواد همچنين به عنوان رايحه و عطر هم شناخته شده كه در انواع لوازم آرايشي و بهداشتي استفاده مي‌شود. حتي محصولاتي كه به نام بي‌بو برچسب خورده‌اند هم ممكن است حاوي اين ماده باشند. مواد معطر باعث افزايش آلرژي و آسم مي‌شوند و با مشكلات عصبي و سرطان مرتبط هستند.

۱۲- مواد نفتي
اين مواد اغلب در بالم لب، مرطوب‌كننده و رژلب استفاده مي‌شود. اين ماده به علت آلودگي به هيدروكربن‌هاي آروماتيك چند حلقه‌اي باعث بروز سرطان مي‌شود.


۱۳- سيلوكسان
هر آنچه كه با سيلوكسان يا متيكون تمام مي‌شود، سمي است. اين ماده در صنعت لوازم آرايشي به عنوان رطوبت دهنده، صاف و نرم‌كننده استفاده مي‌شود. اين مواد اختلال دهنده غدد درون‌ريز هستند و باعث آسيب به سيستم توليد مثل مي‌شوند.

Image result for ‫سیلوکسان‬‎

۱۴- سديم لورت سولفات
رژلب قرمز

اين ماده در لوازم آرايشي كه حباب ايجاد مي‌كنند مانند شامپو، محصولات حباب كننده و پاك‌كننده يافت مي‌شوند. اين ماده معمولاً توسط ۱،۴-دي اكسان آلوده شده است، ماده‌اي كه با سرطان ارتباط دارد. نام ديگر اين ماده براي تماشاي سديم لوريل سولفات و ديگر تركيباتي است كه با لورت تمام مي‌شود.

فراموش نكنيد كه برچسب محصولات خريداري شده را بخوانيد! آيا دوست داريد طبيعي باشيد يا مي‌خواهيد زندگي به سبك سالم‌تري را تجربه كنيد؟ پس بايد بيشتر از مواد تشكيل‌دهنده محصولاتي كه مصرف مي‌كنيد و روي بدن خود قرار مي‌دهيد، آگاه باشيد. هر زمان كه قصد داريد لوازم آرايشي جديد بخريد، براي دورري از مضرات لوازم آرايش يا محصولات بهداشتي اين ليست را همراه خود داشته باشيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۵۴:۵۰ ] [ motanro ] [ نظرات (0) ]

معرفي برند فريمن

برند Freeman در سال 1976 ميلادي توسط خانواده Freeman در لس آنجلس، بزرگ‌ترين شهر ايالت كاليفرنياي آمريكا بنيان‌گذاري شد. محصولات فريمن شامل بيش از 75 قلم محصول مختلف است و طيف محصولات فريمن آن شامل محصولات مراقبت از صورت (انواع ماسك صورت و اسكراب)، محصولات مراقبت از بدن، انواع شامپو، نرم‌كننده و ماسك مو، محصولات مراقبت از پا و برخي محصولات Anti-aging است كه اكثر آنها توسط شركت پيشگامان تندرستي دريا به صورت قانوني و به همراه ليبل تشخيص اصالت كالا وارد كشور مي‌شود.

برند ميبلين

زيبايي و طراوت واژه‌هايي كه همواره مكمل يكديگرند، پس اگر مي‌خواهيد سهم بيشتري از زيبايي داشته باشيد به طراوت پوست خود توجه كنيد، اين توجه مي‌تواند در بلندمدت با انتخاب يك رژيم غذايي مناسب رخ دهد و اگر زمان كافي براي اين كار نداريد بهتر است تا كرم پودر مناسبي انتخاب كنيد. محصولات ميبلين كه به شما كمك كند تا با زيرسازي درست بتوانيد چهره‌اي بي‌عيب و نقص داشته باشيد. در اين راه بايد به نكات ويژه‌اي توجه كنيد، يكي از اولين نكات توجه به فصلي است كه مي‌خواهيد در آن زيباتر باشيد. مثلا در هواي گرم از كرم پودرهاي مايع استفاده نكنيد و در هواي سرد كرم پودرهاي غليظ‌تر مناسب‌ترند.

برند بورژوا 

كرم‌پودري كه توسط كمپاني بورژوآ توليد شده با نام «Air Mat» شناخته شده است كه ماندگاري آن تا 24 ساعت روي پوست شما ثابت خواهد ماند و از SPF برخوردار است. شركت فرانسوي بورژوآ «Bourjois» يكي از برندهاي شناخته شده اروپايي است كه فعاليت خود را از سال 1987 آغاز كرده و اولين محصولات بورژوا را كه به بازار جهاني توزيع كرده پودر برنج بود كه جهت نرم كردن پوست استفاده مي‌شد و نظر اكثريت را به خود جلب كرد و در اين زمان بود كه بورژوآ به عنوان يك برند بين‌المللي شناخته شد و پيشرو در صنعت آرايشي است.

محصولات بهداشتي نيوا

نيوآ Nivea از كلمه niveus به معناي سفيد چون برف گرفته شده است. محصولات اين برند در بيش از 200 كشور جهان به فروش مى‌رسد. برند نيوآ حدود 130 سال است كه در زمينه مراقبت از پوست محصولات متنوعي را توليد مي‌كند. برند نيوآ با بيش از 50 موسسه در سرتاسر جهان همكاري دارد. اين برند براي توليد محصولات نيوآ مناسب با پوست آسيايي‌ها در هامبورگ دفتري داير كرده است كه تحقيقات گسترده‌اي را براي انواع پوست و شرايط آب و هوايي اين مناطق انجام مي‌دهد.

موفقيت برند نيوآ با توليد يوسريت، تركيب آب و روغن، آغاز شد. اين امولسيون پايه ايده‌آل كرم‌هاي مراقبتي است. برگ برنده اين شركت در ارائه فرمول‌هاي خاص بهداشتي و رايحه اختصاصي ا‌ست كه تا كنون هيچ شركت ديگري نتوانسته به آن دست يابد. اين موضوع سبب شده كه نيوآ در طول يك قرن همچنان مشتري‌هاي جهاني خود را به وفاداري محصولات اين شركت ترغيب كند.

برند الارو 

مدل «Haute Protection» كرم ضدآفتاب برند «الارو» (Ellaro) سري «Foundation Effect» همان‌طور كه از نامش پيداست داراي اثر كرم‌پودري است كه مي‌تواند هم از پوستتان در برابر اشعه‌هاي مضر نور خورشيد محافظت كند و هم كاربردي مشابه كرم‌پودر و آرايشي داشته باشد. رنگ كرم الارو بژ روشن است كه براي افرادي كه پوستي روشن و حتي گندمي دارند مناسب خواهد بود. ماندگاري ضدآفتاب محصولات الارو  بالا است و اين كرم فاقد پارابن و چربي است و استفاده از آن به افرادي كه پوست‌هاي چرب و مستعد جوش دارند توصيه مي‌شود.

معرفي برند ايپك(Ipek)

شركت محصولات ايپك در سال 1981 به منظور توليد شامپو فعاليت خود را در تركيه آغاز كرد و پس از اندك زماني به رشد چشمگير در اين زمينه دست يافت و به يكي از برندهاي معروف تبديل شد. هدف اصلي اين برند تهيه و توليد انواع شامپو بر اساس نياز مشتري و بازار و هر نوع سليقه و مو مي‌باشد. اين شركت در زمينه تكنولوژي نانو به رشد چشمگيري دست يافته است و تمامي بسته‌بندي‌هايمحصولات ايپك  از جنس مرغوب و قابل بازيافت مي‌باشد. خريد محصولات ايپك (Ipek) به شما در داشتن موهايي شاداب، پرپشت و سالم كمك خواهد كرد. البته اين برند دامنه توليد محصولات خود را گسترش داده و تنها به شامپو ختم نمي‌شود. كرم مو، صابون، شامپو بدن و پدهاي آرايشي از اين محصولات اين برند مي‌باشند.

 

محصولات مراقبت پوست كامان - COME'ON

كامان Come On يك برند سوييسي مي باشد كه تكيه آن بر خلق محصولات پوستي سازگار با پوست انسان و بدون آسيب به محيط زيست مي باشد . كامان محصولات خود را در مجهزترين لابراتوار هاي اروپا خلق كرده و با اتكا به شرايط توليدي برتر و انجام كنترل هاي كيفي پي در پي آنها را با اطمينان به بازار عرضه مي نمايد . محصولات كامان  كه در حال حاضر در بيش از 70 كشور دنيا به فروش مي رسد توسط آزمايشگاه هاي معتبر دنيا تست و مورد تاييد قرار گرفته تنامي محصولات كامان داراي مجوز بهداشت و پروانه ساخت ميباشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۲۷:۳۹ ] [ motanro ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

فروشگاه اينترنتي مو تن رو، مجموعه ي كاملي از بهترين برندهاي لوازم آرايشي و بهداشتي در سراسر جهان را فراهم آورده تا نياز يكايك شما براي خريد اينترنتي لوازم آرايشي و بهداشتي را برآورده نمايد. اين مجموعه، شامل انواع لوازم آرايشي براي آرايش صورت (كرم پودر، پنكك، كانسيلر ...)، آرايش چشم (سايه چشم ، ريمل، مداد و خط چشم)، آرايش ابرو (ريمل ابرو، سايه ابرو، مداد ابرو...(، آرايش لب (رژ لب، خط لب، بالم لب)، آرايش بدن (حناي طراحي، برچسب تاتو)، آرايش ناخن (لاك ناخن ،مراقبت از ناخن، ست مانيكور پديكور، دستگاه UV و....) و ابزار آرايش شامل: براش آرايشي، آينه، پد آرايشي، فرمژه، مژه مصنوعي، قيچي، تيغ ابرو، موچين و ... مي باشد. فروشگاه اينترنتي مو تن رو، با بيش از نيم قرن تجربه در حوزه لوازم آرايشي و بهداشتي، موفق به كسب تنديس "برترين فروشگاه اينترنتي لوازم آرايشي" با راي مردمي و نظر داوران از جشنواره وب موبايل ايران، در سال 97 شد. اين امر با پايبندي به سه اصل مهم، تضمين اصل بودن كالا (با تأييديه وزارت بهداشت)، 7 روز ضمانت بازگشت كالا و مشاوره تخصصي، تحقق يافت.
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب